7/24 Whatsapp : 0538 433 0064 Online Canlı Destek

Cashixir

Cashixir

Hızlı güvenilir ucuz kimlik bilgisi gerekmeden hızlı al anında harca

Cashixir

Sanal kart kullanımı bu kadar hiç kolay olmamıştı bir dakikada satın al beklemek yok

CashixirCashixir nedir? İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde genellikle kredi kartları kullanılmaktadır. Müşteriye ait birçok kişisel veriye sahip kartların sanal ortamda ele geçirilme ihtimali ise oldukça yüksektir. Bu nedenle devamlı temkinli olmakta fayda vardır. Ancak sanal ortamlarda yapılan alışverişler için özel olarak üretilmiş olan Cashixir ile artık buna gerek kalmayacaktır. Çok hızlı, kolay ve güvenilir bir şekilde yapılan alışverişlerin daha keyifli olacağı da kesindir.  Kullanıma her geçen gün artan Cashixir, ön ödemeli bir sisteme sahip olmanın yanında sanal bir karttır. Herhangi bir fiziksel varlığı söz konusu değildir. Birçok siteden alınması mümkün olmaktadır.

Kartı kullanmak isteyen kişilerin öncelikle iyi bir araştırma yapmaları gerekmektedir. Kaliteli ve güvenilir sitelerden alınması tavsiye edilmektedir. Kartın satın alınması ile verilecek şifrenin tek kullanımlık olduğu bilinmelidir. Birçok farklı tutarlara sahip kartlardan istenilen alınabilir. Kartın içinde bulunan tutarın bitmesiyle kart iptal olmaktadır. Bundan sonra herhangi bir şekilde alışverişlerde kullanımı mümkün olmaktadır. Bu nedenle içine para yükleme gibi bir durum söz konusu olmamaktadır. Son derece korunaklı bir şifre ile birçok farklı site üzerinden alışveriş yapılabilir. Yapılan bu alışverişlerde lazım olacak tek husus ise pin kodu olacaktır. Bunun dışında herhangi bir kişisel bilginin istenmesi ya da sorulması söz konusu değildir. Kişisel bir kart olmamasından dolayı güvenlik sorunu yaşanması düşünülemez. Kartın kim tarafından kullanıldığı bilgisi dahi bilinmemektedir. Cashixir ile son derece güvenli olan internet alışverişleri birkaç dakika içinde sonlanmaktadır. Herhangi bir onay bekleme durumu olmamaktadır.

Kartın şifresinin yabancı bir kişinin eline geçmesi durumunda ise en fazla içindeki tutar kullanılabilir. Bunun dışında kredi kartlarında olduğu gibi yüksek bir borçlandırma durumu yaşanması söz konusu değildir. Ayrıca istenmesi halinde kartın içindeki tutar, Cashixir bozdurma ile nakit olarak da alınabilir.

Sizde kolayca satın almak için müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz kolayca üç adımda satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz almak istediğiniz miktarı belirleyin temsilcimize yazın anlaşmalı bankaya ödeme yapın ve kodunuz hazır anlaşmalı milyonlarca platformda kolayca kullanabilirsiniz.

Çözüm odaklı sorularınız ve destek için bize yazın dört yabancı dilde 7/24 canlı destek hizmeti.