7/24 Whatsapp : 0538 433 0064 Online Canlı Destek

Astropay

Astropay

Astropay ile alışverişte yeni dönem başlıyor ucuz komisyon ödemeden astropay al

Astropay

Komisyon ödemeden daha ucuza almanı en avantajlı yolu

AstropayAstropay! Gelişen teknolojinin etkisiyle sanal ortam olan internet, her alanda faaliyet gösterilen bir yer olmaktadır. Birçok farklı sektörde faaliyet gösteren şirketlerin internet üzerinden ürün satışı yapması bu alanın giderek büyümesini sağlamıştır. Çok daha hızlı ve zahmetsiz bir şekilde alışveriş imkânı bulunmasından dolayı da birçok kişinin tercihi sanal alışveriştir. Çoğunlukla kullanılan kredi kartlarının giderek çok daha fazla güvenlik sorunu yaşaması ise önemli bir sorundur. Sanal ortamdaki dolandırıcılarının bir numaralı hedefi halinde gelen kredi kartlarının çok kolay bir şekilde kırılabilmesi yüksek tutarlarda zarara neden olabilmektedir. Bu sebeple çok daha güvenli olan Astropay kullanımı tavsiye edilmektedir.

Ön ödemeli bir sanal kart olmasından dolayı son derece güvenli olan Astropay sahip olduğu özellikler bakımından da kredi kartlarından çok daha avantajlıdır. Birçok farklı internet sitesi aracılığı ile elde edilmesi mümkündür. İçinde farklı tutarların bulunduğu kartlardan bir seçim yapılmaktadır. Kartın alınması sırasında içindeki dolar cinsinden tutar ödenmektedir. Bunun dışında da herhangi bir ek ücret ödemesi istenmemektedir. Ayrıca alım ya da kullanım sırasında kullanıcıya ait kişisel hiçbir bilgiye de gereksinim duyulmamaktadır. Bu nedenle herhangi bir şekilde tehlikeli olmasının önüne geçilmiş olur. Ayrıca ön ödemeli olmasından dolayı Astropay ile yapılan harcamalarda borçlanma olmamaktadır.

Birçok farklı internet sitesinde kullanıma uygun olan Astropay kart için tek bir şifre yeterli olmaktadır. Alışveriş sırasında o şifrenin uygun yere yazılmasıyla işlem gerçekleştirilmektedir. Kartın içinde bulunan tutarın bitmesi ile de kart şifresi geçersiz olmaktadır. Karta herhangi bir şekilde para yatırılması ve kullanılabilmesi söz konusu değildir. Ancak istenmesi halinde başka bir kart alımı yapılabilir. Böylelikle kartın kısa bir süre sonra devreden çıkması da güvenlik açısından önemlidir. İstenmesi halinde ise kartın içinde kalan tutarın nakit olarak da çekilebilmesi mümkündür.