7/24 Whatsapp : 0538 433 0064 Online Canlı Destek

Otopay Satın Al

07 May
2016
Otopay Kart Satın Al

Otopay satın al kart bir tek kullanımlık kartdır. Online alışverişlerde kullanılır ve belli firmaların web siteleri üzerinden otopay satın al işlemiyle alınabilir. Binlerce alışveriş sitesinde geçerli bir ön ödemeli kart sistemidir. Sisteme dahil olan sitelerin sayısı her geçen gün artmaktadır. Otopay kartları kullanan yüz binlerce insan vardır. Çok güvenli olması ve çeşitli avantajlarının bulunması karta olan ilgiyi arttırmaktadır. Çok farklı limitlerde satılmaktadır. Bu limitler 10 Euro’dan başlar ve 10 bin Euro’ya kadar sunulmaktadır. Limit tercihi tamamen müşteriye aittir. Herkes istediği limitlerde ve dilediği kadar otopay kartlarından satın alabilir ve her zaman kullanabilir. Bu durum oldukça caziptir. Kart bilgilerinin kopyalanması gibi bir durumun olmaması çok önemlidir.

Kötü niyetli internet dolandırıcılarına fırsat vermemek adına bu sistemi tercih edebilir ve hemen ilgili siteler üzerinden otopay satın al işlemini başlatabilirsiniz. Sistem üzerinden canlı destek verilmektedir. Her zaman arayabilir ve bilgi alabilirsiniz. İster bireysel yöntemlerle online başvuru yapın, isterseniz de canlı destek hattını arayarak sesli başvuru yapabilirsiniz. Bu tamamen sizin tercihinize kalmış bir durumdur. Bu kartlar anlaşmalı binlerce siteden yapılacak alışverişlerin ödeme aşamasında kullanılmak üzere satın alınır. Kartı kullandıktan sonra direk olarak atabilirsiniz. Her bir otopay kartın 19 haneli kart numarası olacaktır. Bunun yanında 4 haneli bir güvenlik kodu verilecek ve bu numaralar ödeme aşamasında kullanılacaktır. Kullanmaktan vazgeçtiğiniz otopay kartlar ne olacak diye düşünmeyin. Sistem sizi her türlü güvence altına almıştır. Bu kartları her zaman için otopay bozdurma işlemi sayesinde paraya çevirebilirsiniz. Bunun içinde canlı destek hattını aramanız ve kart bilgileri ile banka hesap bilgilerinizi iletmeniz yeterli olacaktır. Paranız dakikalar içinde en yüksek değerinden hesabınıza yatırılacaktır.

Yukarıda da anlattığımız gibi sistemin çok fazla kolaylıkları ve avantajları bulunmaktadır. Hemen bir otopay kart satıcısı firmasının web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Sitede bulunan otopay satın al alanından 1-2 dakikalık bir işlemle başvurunuzu yapabilirsiniz. Kredi kartı ve banka hesap bilgilerinizi kesinlikle güvensiz alışveriş sitelerinde paylaşmayın. İnternet ortamında her zaman riskleri en aza indirin.

admin
author

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir